local_phone 0246 224 1702 email destek@altinkereste.com.tr
Davraz Mahallesi 5954 Sokak No:4 ISPARTA
Hakkımızda

Ali İhsan ALTINOK öncülüğünde kurulan Altın Kereste İmalat Tic. Ltd. Şti. 1989’ dan beri kesintisiz faaliyet gösterdiği orman ürünleri sektöründe, öncelikle rabıta (döşeme tahtası) ve lambiri üretiminde söz sahibi olmayı hedefleyen, bunu gelecek nesillere aktarmanın gururunu taşıyan,üretiminde teknoloji ile kaliteli ürünü birleştirerek, müşteri memnuniyetini sağlayan ve bu üstünlüğü ile ilk önce bölgesel pazarda lider olmayı, daha sonra dış pazarlara açılmayı hedefleyen, nitelikli ve deneyimli çalışanları ile piyasada olumlu imaja sahip bir işletmedir.

İşletmemiz ilk olarak Sanayi Sitesinde 300mkapalı alanda üretime başlamıştır. Şuanda Isparta Çevre Yolu üzerinde 5000m2'si kapalı olmak üzere toplam 10.000m2 alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Altın Kereste İmalat Tic. Ltd. Şti. faaliyet gösterdiği orman ürünleri sektöründe, rabıta (döşeme tahtası) ve lambiri üretiminde akdeniz bölgesinde büyük bir pazar payı olan, tüm inşaat sektörüne kaliteli ürünler sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı başarmış köklü bir firmadır.

Vizyonumuz

Altın Kereste İmalat Tic. Ltd. Şti. öncelikle rabıta (döşeme tahtası) ve lambiri üretiminde söz sahibi olmayı hedefleyen, üretiminde teknoloji ile kaliteli ürünü birleştirerek, müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı amaçlayan ve bu üstünlüğü ile ilk önce bölgesel pazarda lider olmayı, daha sonra dış pazarlara açılmayı hedefleyen, nitelikli ve deneyimli çalışanları ile piyasada olumlu imaja sahip bir işletmedir.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için

Bizimle iletişime geçin...

mail İletişime Geç

keyboard_arrow_up